Lis 30 2018

Slovo úvodem

Publikoval/a at 13.00 pod Info

Milí přátelé,

vítám vás na webové stránce farnosti a přeji vám požehnanou dobu adventní.

Prosím, aby nám, i všem lidem na světě, Pán dopřál vzájemnou úctu a lásku. Ať zavládne trvalý mír v lidských srdcích. Ať nás těší, že se Pán Ježíš Kristus stále stará o naše záležitosti u Boha (Žid 9, 24).

 P. Jan

2 komentáře

2 komentáře k “Slovo úvodem”

  1. Majka Sv. napsal:

    Nevím, jak dlouho tyto stránky fungují. Farnost Mníšek pod Brdy jsem vyhledala poprvé, abych se dozvěděla pořad bohoslužeb a někdy (třeba zítra nebo příští týden ve všední den) se do Mníšku vypravila. Jsem ráda, že jsem tam všechno potřebné našla. Ať Pán žehná všem, kdo v Mníšku přebývají! Majka Světničková

  2. Jaromir M napsal:

    Ted jsem zjistil, jake mame pekne funkcni stranky, gratuluji obema Jenum.

Napsat komentář

*