Čvc 19 2013

Kurzy Alfa u nás

Publikoval/a at 11.04 pod Kurzy Alfa

26.září – 12.prosince – Římskokatolická farnost Mníšek pod Brdy ve spolupráci s Křesťanským společenstvím

Zveme Vás na kurz Alfa, který začíná úvodním večerem ve čtvrtek 26.září 2013. Kurz Alfa je krátkým praktickým seznámením s  křesťanskou vírou a pochází z Anglie. Nyní běží víc než 60 tisíc kurzů ve 167 zemích světa, zúčastnilo se jich již více než 18 milionů účastníků. Kurz je určen především těm, kdo se chtějí seznámit s obsahem křesťanské víry, ale i pro nové křesťany nebo ty, kdo si chtějí zopakovat základy víry. Součástí kurzu je  víkendové setkání, na které můžete vzít i svoji rodinu či přátele.

Kurz bude veden hostitelským týmem. Každý večer začíná v 19:00 večeří, pokračuje promluvou na dané téma a následně diskusí, v níž hosté mohou téma večera dále rozvinout, či se podělit o své zkušenosti.

Kurz proběhne v Mníšku pod Brdy, v prostorách Divadélka Káji Maříka, Skalecká 124.

Přihlásit se můžete telefonicky (i SMS) či mailem nebo osobně, na celý kurz, nebo jen na úvodní večer. Prosíme, rezervujte si místo nejpozději den předem, počet míst je omezen. V případě naplnění kapacity kurzu budete vyrozuměni.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Za tým kurzu: Markéta Schichová,
e-mail: kurzalfamnisek@gmail.com; tel.: 776290233
 

Témata jednotlivých večerů:
čt. 26. září Jde v životě ještě o víc?
čt. 3. října Kdo je to Ježíš?
čt. 10. října Proč Ježíš zemřel?
čt. 17. října Jak získat víru?
čt. 24. října Proč a jak se modlit?
čt. 31. října Proč a jak číst Bibli?
čt. 7. listopadu Jak nás Bůh vede?
čt. 14. a so. 16. listopadu Téma: Duch Svatý
čt. 21. listopadu Jak odolat zlému?
čt. 28. listopadu Proč a jak mluvit o víře?
čt. 5. prosince Uzdravuje Bůh i dnes?
čt. 12.prosince A co církev?

 

Odkazy na stránky týkající se kurzů alfa:
http://www.kurzyalfa.cz/
http://www.katolalfa.cz/
http://www.kspraha.cz/

Zatím nejsou žádné komentáře

Napsat komentář

*