Kvě 21 2018

Publikoval/a

• Společná modlitba růžence ve středu od 18,00 hod. na faře v Mníšku.
  • Každou druhou středu v měsíci od 19 hod. v Mateřském centru MKS ekumenické modlitby za Mníšek a okolí. Nejbližší termín 13. června.
  • Každý čtvrtek po mši svaté v Mníšku eucharistická adorace do 19,25 hod.
  • Druhé soboty v měsíci konáme pobožnost křížové cesty na Skalce od 14,00 hod. Nejbližší termín v sobotu 9. června.
  • Byla nově uspořádána farní knihovna. Výpůjční den vždy 1. neděle v měsíci po mši sv. v Mníšku.
  • Modlitby Taizé v kostele v Kytíně jedenkrát za měsíc. Nejbližší termín 23. června 2018 od 18 hod.
  • Vyučování náboženství pro školní děti v úterý: nejmenší (1.-2. třída) 14:00 – 15:00, prostřední skupina (3.-4. třída) 15:00 – 16:00, nejstarší (5.-6. třída) 16:15 – 17:15.
  • Příprava na biřmování  začala v pondělí 18. září od 18:45 (do 19:45) na faře v Mníšku. Dále je 1 x za 14 dní. Svátost udělí připraveným adeptům biskup Václav Malý v neděli 16. září při mši svaté v Mníšku (od 10 hod.).
  • Příprava na první svaté přijímání dětí od neděle 24. září od 17:30 do 19:00 na faře v Mníšku. Dále je 1 x za 14 dní. První svaté přijímání připravených dětí bude v neděli 17. června od 10 hod. při mši svaté v Mníšku a v neděli 10. června od 10:30 hod. při mši sv. v Líšnici.
  • Náboženství pro předškoláky v pátek od 15:15 hod. na faře v Mníšku. Vede Martina Krejčová a Markéta Schichová.
  • Biblické hodiny každé úterý od 19 hod. na faře v Mníšku. Čteme evangelium podle Lukáše.
  • Nabídka studia na Katolické teologické fakultě – více na stránkách fakulty: www.ktf.cuni.cz. V České republice má naše církev tři teologické fakulty: v Praze, Olomouci a Českých Budějovicích. Další informace, zvláště pro ty, kdo se rozhodují o dalším studiu, na: www.cirkev.cz, www.apha.cz
  • Kurz „Zacheus Mníšek 2018“. Program jarního kurzu: čtyři videopřednášky pro všechny účastníky a čtyři setkání ve skupinkách. Pokračování v podzimním kurzu.
  • Noc kostelů v pátek 25. května. Program v kostelech na jednotlivých plakátech.
  • Slavnost Těla a Krve Páně v Líšnici ve čtvrtek 31. května od 18 hod. Mše svatá a průvod k oltářům v obci.
  • Hlavní pouť české církevní provincie v neděli 10. června u příležitosti Oslavy výročí korunovace milostné sošky Panny Marie svatohorské.
  • Na Svaté Hoře 1. arcidiecézní Pouť na křídlech pomoci v sobotu 16. června. Pro všechny, kteří jsou zaměstnáni v charitách, nemocnicích a jiných dobročinných organizacích.

Zatím pouze jeden komentář

Jeden komentář k “Nástěnka”

1. Ivana napsal:

Dobry den,
    upozornuji na mozny omyl v datu Ceske mse vanocni, je uvedeno datum 26.12.2016.
    Ivana Votavova