Lis 13 2018

Publikoval/a

• Společná modlitba růžence ve středu od 18,15 hod. na faře v Mníšku.
  • Vyučování náboženství školních dětí každé úterý na faře v Mníšku. 1. skupina: 14:15-15:00. 2. skupina 15:15-16:15. 3. skupina 16:30-17:30. Přihlášky Daniele Feltové.
  • Vyučování náboženství předškolních dětí v pátek od 16:15 hod. na faře v Mníšku. Domluva s Martinou Krejčovou.
  • Dětská schola pod vedením Pavly Novákové v pátek od 15:15 hod. na faře v Mníšku.
  • Biblické hodiny každé úterý od 19 hod. na faře v Mníšku. Čteme a rozjímáme evangelium podle Lukáše.
  • Každou druhou středu v měsíci od 19 hod. v Mateřském centru MKS ekumenické modlitby za Mníšek a okolí. Nejbližší termín 14. listopadu.
  • Každý čtvrtek po mši svaté v Mníšku eucharistická adorace do 19:25 hod.
  • Druhé soboty v měsíci konáme pobožnost křížové cesty na Skalce od 14:00 hod. Nejbližší termín v sobotu 8. prosince.
  • Byla nově uspořádána farní knihovna. Výpůjční den vždy 1. neděle v měsíci po mši sv. v Mníšku.
  • Modlitby Taizé v kostele v Kytíně jedenkrát za měsíc.
  • Manželské společenství s cílem sdílet se, povzbuzovat a prohlubovat svoje manželství. Setkávání po cca 5 týdnech. Bližší informace Lucie a Jan Tomečkovi.

Zatím pouze jeden komentář

Jeden komentář k “Nástěnka”

1. Ivana napsal:

Dobry den,
    upozornuji na mozny omyl v datu Ceske mse vanocni, je uvedeno datum 26.12.2016.
    Ivana Votavova