Čvc 18 2019

Publikoval/a

• Společná modlitba růžence ve středu od 18:00 hod. na faře v Mníšku.
  • Každý čtvrtek po mši svaté v Mníšku eucharistická adorace do 19:25 hod.
  • Druhé soboty v měsíci konáme pobožnost křížové cesty na Skalce od 14:00 hod. Nejbližší termín: 20. července od 15 hod. při Skalecké pouti.
  • Farní knihovna. Výpůjční den vždy 1. neděle v měsíci po mši sv. v Mníšku.
  • Modlitby Taizé v kostele v Kytíně nepravidelně, po domluvě.
  • Manželské společenství s cílem sdílet se, povzbuzovat a prohlubovat svoje manželství. Setkávání po cca 5 týdnech. Bližší informace Lucie a Jan Tomečkovi.
  • Skalecká pouť v sobotu 20. července v 8 hod. odchod procesí od kostela sv. Václava v Mníšku na Skalku. Od 10 hod. slavnostní mše svatá na Skalce – celebruje biskup Zdenek Wasserbauer, doprovází farní rodinná kapela Familion. Od 12:45 hod. pouťový koncert. Od 13:45 hod. čtení bible a od 15:00 hod. pobožnost křížové cesty u kapliček. Na farní zahradě v Mníšku od 16:30 hod. vystoupení Pavlíny Filipovské.
  • V neděli 21. července od 10 hod. na farní zahradě pohádka pro děti. Od 18:30 hod slavnostní koncert v kostele sv. Václava.

Zatím pouze jeden komentář

Jeden komentář k “Nástěnka”

1. Ivana napsal:

Dobry den,
    upozornuji na mozny omyl v datu Ceske mse vanocni, je uvedeno datum 26.12.2016.
    Ivana Votavova