Čvc 14 2018

Publikoval/a

• Společná modlitba růžence ve středu od 18,15 hod. na faře v Mníšku.
  • Každou druhou středu v měsíci od 19 hod. v Mateřském centru MKS ekumenické modlitby za Mníšek a okolí. Nejbližší termín 8. srpna.
  • Každý čtvrtek po mši svaté v Mníšku eucharistická adorace do 19,25 hod.
  • Druhé soboty v měsíci konáme pobožnost křížové cesty na Skalce od 14,00 hod. Nejbližší termín v sobotu 11. srpna.
  • Byla nově uspořádána farní knihovna. Výpůjční den vždy 1. neděle v měsíci po mši sv. v Mníšku.
  • Modlitby Taizé v kostele v Kytíně jedenkrát za měsíc. Nejbližší termín 15. července 2018 od 18 hod.
  • Příprava na biřmování  začala v pondělí 18. září od 18:45 (do 19:45) na faře v Mníšku. Dále je 1 x za 14 dní. Svátost udělí připraveným adeptům biskup Václav Malý v neděli 16. září při mši svaté v Mníšku (od 10 hod.).
  • Skalecká pouť v sobotu 21. července. Odchod procesí od kostela v Mníšku v 8 hod., Mše svatá na Skalce od 10 hod.  Čtení bible od 14 hod., pobožnost křížové cesty od 15 hod.
  • Nabídka studia na Katolické teologické fakultě – více na stránkách fakulty: www.ktf.cuni.cz. V České republice má naše církev tři teologické fakulty: v Praze, Olomouci a Českých Budějovicích. Další informace, zvláště pro ty, kdo se rozhodují o dalším studiu, na: www.cirkev.cz, www.apha.cz

Zatím pouze jeden komentář

Jeden komentář k “Nástěnka”

1. Ivana napsal:

Dobry den,
    upozornuji na mozny omyl v datu Ceske mse vanocni, je uvedeno datum 26.12.2016.
    Ivana Votavova