Bře 24 2015

Exercicie na moři 2015

Publikoval/a at 20.22 pod Pouť

Quo_vadis_tnNaše společnost LOWEOLD již několik let organizuje spolu s kněžími „Exercicie na moři“ (www.loweold.com). Letos na jaře jsme se rozhodli udělat speciální loď pro lidi, kteří žijí „single“. Pracují, či studují, hledají trvalý vztah, ale zatím si partnera pro život nenašli. Tuto loď povede zkušený kněz, součástí exercicií budou mše, přednášky, adorace, chvály a sdílení. Celou plavbu bude provázet přátelská nálada, zpěv a hra na kytaru.
Budete si moct vyzkoušet kormidlovat námořní plachetnici, napínat plachty, plánovat trasu nad námořní mapou. Zažijete dobrodružství kotvení lodě v opuštěné zátoce, noční navigaci podle majáků a mnoho dalšího.

Měl bych na vás velkou prosbu. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by s námi rád vyplul, prosím o zprostředkování této nabídky.
Vedle pod náhledem najdete leták na tuto akci, pokud máte možnost, prosím vyvěste ho ve svém kostele nebo modlitebním spolčenství.

Úsměv na tváři a statečné srdce přeje a žehná kapitán Olda Loveček

Zatím nejsou žádné komentáře

Napsat komentář

*