Dub 28 2015

Noc kostelů 2015

Publikoval/a at 22.53 pod Noc kostelů

nk_2015_mpb

Program:
17.45 Zahájení na věži se zvoníkem, první zvonění
18.15 Prohlídka kostela pro děti
19.00 Divadlo Dr. Ženatého – příběh o Máří ze Samaří
19.30 Koncert smyčců
v podání manželů Sedlákových s dětmi
20.15 Prohlídka věže, kůru a kostela pro dospělé
s panem farářem, druhé zvonění
21.00 Koncert chrámového sboru
21.45 Bohoslužba slova se zpěvy z Taizé
a s přímluvami návštěvníků Noci kostelů
22.30 Meditace s bubny
23.00 Popovídání s těmi, kteří zůstali

V rámci doprovodných akcí budete mít možnost zhlédnout výstavu kostelních a bohoslužebných předmětů, rouch apod., zapálit svíčku za někoho nebo na jakýkoliv úmysl, napsat na papír úmysl, za který se budeme přimlouvat při bohoslužbě slova (za lidi, za pomoc v problémech a nesnázích, za vztahy s lidmi, za děti. Ale pozor, Bůh však není automat, který splní cokoliv, o co ho požádáme). Chystáme i stánek s drobným občerstvením a ochutnávkou mešních vín. V tichu ve hřbitovní kapli si budete moci prohlédnout vystavené obrazy Mirka Salcmana.

Zatím nejsou žádné komentáře

Napsat komentář

*