Lis 26 2017

Adorace s prosbou za duchovní obnovu farnosti

Publikoval/a at 8.58 pod Modlitby

Farnost Mníšek pod Brdy srdečně zve všechny farníky na čtyřiadvacetihodinovou adoraci s prosbou za duchovní obnovu farnosti. Chceme prosit Pána, aby nám dal svého svatého Ducha, duchovně nás obnovil a posílil ve víře, jednotě a vzájemné lásce i v lásce k naší církvi – a aby v adventu on sám očistil naše srdce a připravil ho na svůj příchod. Adorace se bude konat ve farní kapli z pátku 8. prosince na sobotu 9. prosince od 20 do 20 hodin.

Do této tabulky se můžete zapisovat na tomto odkazu. Po načtení webového excelu klikněte vpravo nahoře na „Upravit v prohlížeči“. Nový zápis v tabulce na farních stránkách se zobrazí až po jejich znovu-načtení (Refresh nebo F5) v prohlížeči.
On-line registracechci se zapsat do tabulky

Zatím nejsou žádné komentáře

Napsat komentář

*