Úno 12 2018

Kurz Zacheus 2018

Publikoval/a at 23.30 pod Kurz Zacheus

Zachee

 

Farnost Mníšek pod Brdy

Vás zve na

Kurz Zacheus

P. Ladislav Heryan

z videozáznamu

Kurz nabízí cestu, jak růst ve vztahu k Pánu
nejenom v kostele, ale i v rodině, v práci, na hřišti…

Obsahuje 8 přednášek, práci s texty doma
a sdílení s ostatními účastníky.

Je určen pro všechny, kdo chtějí svou víru promítnout do života

Přednášky první poloviny kurzu budou probíhat na faře v Mníšku vždy ve čtvrtek od 20:00 v termínech:

8.3.     5.4.     3.5.     31.5.

Kontakt pro dotazy: Jan Krejčí 604 162020
email farnici.mnisek@gmail.com

Kurz Zacheus je duchovním formačním programem, primárně určeným věřícím laikům, kteří chtějí prohloubit svůj křesťanský život v jeho každodenním rozměru, ať již rodinném, profesním, společenským či politickým. Opírá se o sociální nauku katolické církve.

Nejedná se však o kurz o sociální nauce církve ani o jejím uskutečňování, nýbrž o duchovní cestu, jejímž cílem je nalézt v našem všedním životě prostředky k našemu posvěcení. Kurz obsahuje 8 přednášek v měsíčním rytmu, např.: Ve službě obecnému dobru, Spravedlivé nakládání s majetkem, Uplatňování autority, Jednota a svoboda, Umění křesťanského života a další. Pro účastníky kurzu bude k diskuzi připraveno malé pohoštění a čaj.

Podrobnější informace je možné získat na následujících odkazech:
https://terezicka.cz/kurz-zacheus-sladit-viru-s-kazdodennim-zivotem/
http://www.familia.cz/zacheus/kurz-zacheus/

Zatím nejsou žádné komentáře

Napsat komentář

*