Říj 07 2018

Slovo úvodem

Publikoval/a at 21.00 pod Info

Milí přátelé,

vítám vás na webové stránce farnosti a přeji vám požehnaný rok 2018.

Prosme, aby nám, i všem lidem na světě, Pán dopřál vzájemnou úctu a lásku. Ať zavládne trvalý mír v lidských srdcích. Přeji vám, milí přátelé, požehnaný mariánský říjen. Připomínám přání papeže Františka: modlete se denně růženec, modlitbu „Pod ochranu tvou“ a modlitbu „Svatý archanděli Michaeli“.

Pročítejte, prosím, další příspěvky a také nástěnku webu, kde jsou shrnuty pravidelné ohlášky (viz také lištu vlevo).

 P. Jan

2 komentáře

2 komentáře k “Slovo úvodem”

  1. Majka Sv. napsal:

    Nevím, jak dlouho tyto stránky fungují. Farnost Mníšek pod Brdy jsem vyhledala poprvé, abych se dozvěděla pořad bohoslužeb a někdy (třeba zítra nebo příští týden ve všední den) se do Mníšku vypravila. Jsem ráda, že jsem tam všechno potřebné našla. Ať Pán žehná všem, kdo v Mníšku přebývají! Majka Světničková

  2. Jaromir M napsal:

    Ted jsem zjistil, jake mame pekne funkcni stranky, gratuluji obema Jenum.

Napsat komentář

*