Bře 16 2020

Adorace s prosbou za ukončení epidemie

Publikoval/a at 14.48 pod Modlitby

Farnost Mníšek pod Brdy srdečně zve všechny farníky na čtyřiadvacetihodinovou adoraci s prosbou za ukončení epidemie. Adorace se bude konat ve farní kapli z pátku 20. března na sobotu 21. března od 20 do 20 hodin. Chceme se modlit za tyto úmysly:

– za ukončení epidemie
– za všechny nemocné a jejich ošetřovatele
– za ty, kdo v současné tíživé situaci rozhodují o osudech lidí
– za překonání strachu
– za pomoc pro všechny zasažené
– za odpuštění hříchů i usmíření Boha,
– za to, abychom byli opravdovými křesťany, kteří nejen věří v život věčný, ale také s ním počítají
– abychom byli svědky a prostředníky Boží lásky.

Do této tabulky se můžete zapisovat na tomto odkazu. Po načtení webového excelu klikněte na tlačítko „Upravit sešit“ ve žlutém proužku. Nový zápis v tabulce se na farních stránkách zobrazí až po jejich znovu-načtení (Refresh nebo F5) v prohlížeči.
On-line registracechci se zapsat do tabulky

Zatím nejsou žádné komentáře

Napsat komentář

*