Kvě 21 2020

Slovo úvodem

Publikoval/a at 22.00 pod Info

Milí přátelé,

vítám vás na webové stránce farnosti.

Postupně pokračuje uvolňování mimořádných opatření. Všichni věřící jsou stále – až do odvolání – dispensováni od fyzické účasti na nedělních bohoslužbách. Rád bych připomenul, že od 25. května je možná účast 300 osob na bohoslužbách při zachování hygienických opatření. Bohoslužby je dále možné sledovat ve sdělovacích prostředcích a slavit je důstojně v rodinném kruhu. Zůstává zachována možnost individuálního přijetí svátostí po domluvě. Zvláště připomínám svátosti smíření, které nebylo možné přijmout před Velikonocemi.

Prosím, využijte nabídky přímých přenosů Televize Noe, Radia Proglas, nebo webu mseonline.cz

Přeji vám, přátelé, požehnaný vrchol velikonoční doby ve slavnosti Seslání Ducha svatého. Buďte zdrávi!

 P. Jan

2 komentáře

2 komentáře k “Slovo úvodem”

  1. Majka Sv. napsal:

    Nevím, jak dlouho tyto stránky fungují. Farnost Mníšek pod Brdy jsem vyhledala poprvé, abych se dozvěděla pořad bohoslužeb a někdy (třeba zítra nebo příští týden ve všední den) se do Mníšku vypravila. Jsem ráda, že jsem tam všechno potřebné našla. Ať Pán žehná všem, kdo v Mníšku přebývají! Majka Světničková

  2. Jaromir M napsal:

    Ted jsem zjistil, jake mame pekne funkcni stranky, gratuluji obema Jenum.

Napsat komentář

*