Lis 27 2020

Advent 2020 – tři on-line koncerty v kostele sv. Václava

Publikoval/a at 21.06 pod Info,Koncert

V neděli 29. listopadu 2020 se od 16:00 v mníšeckém kostele sv. Václava uskuteční ONLINE KONCERT s názvem GLORIA ženského uskupení TRIO OPERA DIVAS.

Operní pěvkyně Andrea Kalivodová (mezzosoprán), Pavlína Senić a Tereza Mátlová (obě soprán) spolu koncertují od roku 2015, kdy založily TRIO OPERA DIVAS, první dámské operní trio v České republice.

Program bude zaměřen nejen na koledy a vánoční písně, ale také na árie a muzikálové skladby. Program a další podrobnosti jsou uvedeny na webových stránkách města Mníšek pod Brdy.

Zora Jandová, Esther Mertová a Zdenek Merta – online přenos koncertu z mníšeckého kostela sv. Václava

V pátek 25. prosince 2020 se od 16:00 v mníšeckém kostele sv. Václava uskuteční ONLINE KONCERT klasické hudby v podání SEDLÁK VIRTUOSI.

Koncertovat budou: Lucie Sedláková Hůlová, Pavel Hůla, Magdalena Sedláková (všichni housle), Martin Sedlák, Lukáš Sedlák (oba violloncelo) a Jiřina Dvořáková Marešová (varhany).

Sváteční duchovní slovo přednese farář mníšecké farnosti P. Jan Dlouhý. Program a další podrobnosti jsou uvedeny na stránkách zpravodajského webu Zprávy z Mníšku.

Ke sledování všech koncertů vás srdečně zve město Mníšek pod Brdy a místní římskokatolická farnost.

Koncerty  můžete sledovat zdarma na oficiálním facebookovém profilu města MNÍŠEK POD BRDY.