Zář 29 2023

Slovo úvodem

Publikoval/a at 22.00 pod Info

Milí přátelé,

vítám vás na webové stránce farnosti. Buďme vděčni za Boží požehnání a ochranu naší země. Neustávejme v prosbách za mír v zemích, kde naši bratři a sestry trpí válečnými konflikty a nebo jsou krutě pronásledováni křesťané.

P. Jan

2 komentáře

2 Responses k “Slovo úvodem”

  1. Jaromir M napsal:

    Ted jsem zjistil, jake mame pekne funkcni stranky, gratuluji obema Jenum.

  2. Majka Sv. napsal:

    Nevím, jak dlouho tyto stránky fungují. Farnost Mníšek pod Brdy jsem vyhledala poprvé, abych se dozvěděla pořad bohoslužeb a někdy (třeba zítra nebo příští týden ve všední den) se do Mníšku vypravila. Jsem ráda, že jsem tam všechno potřebné našla. Ať Pán žehná všem, kdo v Mníšku přebývají! Majka Světničková

Napsat komentář

*