Led 02 2024

Tříkrálová sbírka 2024

Publikoval/a at 23.02 pod Farní charita

Milí rodiče a milé děti,

chtěla bych Vás pozvat na tříkrálové koledování v mníšecké farnosti.

Sraz koledníků je v sobotu 6. 1. 2024 krátce před 9. hodinou v budově Oázy na farní zahradě. Zkompletujeme skupinky, pan farář nám požehná a vyrazíme do ulic koledovat – žehnat domácnostem a také vybírat do kasiček pro potřebné lidi.

Koleduje se většinou dopoledne maximálně do 13 hodin.

Papírové koruny pro všechny koledníky budou k dispozici, také křídy a odznaky. Mám také nějaké rochety a pláště, ale asi ne pro všechny. Bude tedy dobré, když budete mít i nějaké vlastní hábity.

Pokud by se Vám nehodil přesně tento termín a chtěli byste koledovat jindy během tohoto víkendu a měli kompletní skupinku (doprovod starší 15 let s OP + koledníci), dejte mi, prosím, vědět, dodám vše potřebné.

Budu vděčná za Vaší účast.

Dejte mi, prosím, vědět, kdo se chystáte s námi koledovat.

Za Farní charitu Mníšek pod Brdy – Monika Umlášková tel. 603455406, monika.umlaskova@seznam.cz